неділя, 22 грудня 2013 р.

Відомий блогер запрошує Кисельова на Євромайдан

Будь-яка небезпека людей об’єднує, що підтверджує атмосфера та побут Євромайдану, каже Андрій Черніков. Як живуть протестувальники на центральній частині Києва і що буде, коли вони розійдуться, – про це і не тільки розповідає відомий блогер і журналіст. “Коли розійдуться? Не знаю, чесно кажучи. Для того, щоб розійтися, потрібна, примітивно висловлюючись , одна або кілька серйозних перемог, – говорить Андрій Черніков. – Тут люди стоять вже не стільки за євроінтеграцію, скільки за те, щоб не було президента цього. 

Ми всі розуміємо, що він нікуди йти не збирається. Скоріше за все, він затримається до 2015-го року. Для того, щоб піти звідси, людям потрібне розуміння, а чого вони, власне добилися. Мені здається, що вони вже свого домоглися, тому що ні Партія регіонів, ні Віктор Янукович у 2015-му року не переможуть у жодному разі. Немає таких фальсифікацій, вони ще не придумали. Вони забили в кришку своєї політичної труни дуже багато великих цвяхів. Дістати їх звідти за рік, що залишився буде дуже складно.

Влада повинна змінюватися, особливо якщо вона погана. Якщо вона сама не йде, їй треба допомогти . Майдан – це допомога владі для того, щоб вона пішла”. Запис активно поширюють користувачі соціальної мережі Facebook. Наостанок свого «мобільного» інтерв’ю, журналіст сказав усе, що думає про росіянина Дмитра Кисельова. Нагадаємо, саме цей телеведучий багато разів вів сюжети із відвертою брехнею про події у Києві. І звернення Андрія Чернікова просте: «Приїдь на майдан, придурку!».