Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 13 січня 2014 р.

Папа Римський скоро залишиться без мотоцикла...

Папа Франциск виставив на аукціон свій Harley-Davidson Виручені від продажу мотоцикла гроші підуть на благодійність. Папа Римський Франциск виставив на аукціон свій мотоцикл Harley-Davidson. Про це 13 січня повідомляє Комсомольская правда в Украине з посиланням на Лента.ру. Йдеться про модель Dyna Super Glide. Початкова вартість мотоцикла поки не озвучується. Як зазначає агентство, ринкова вартість мотоцикла складає від 12 тисяч до 15 тисяч євро.

За даними агентства, разом з мотоциклом також на продаж виставлять байкерську шкіряну куртку Папи Римського. Виручені від продажу мотоцикла гроші підуть на благодійність. Аукціон відбудеться в Парижі у палаці Grand Palais. Дата торгів, які проведе аукціонний дім Bonhams, поки невідома.
Папа Римський залишиться без мотоцикла
Мотоцикл і куртку Папі Римському подарувала в червні 2013 року компанія Harley-Davidson на честь свого 110-річчя. Як повідомлялося, всього Франциску подарували два мотоцикли. Через два дні після подарунка Франциск благословив байкерів, які зібралися в Римі на з'їзді. Про те, чи катався понтифік на подарованих мотоциклах, невідомо.