Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 28 січня 2014 р.

Похорон активіста Євромайдану Романа Стецика. Фото

27-го січня, у селі Наконечне Яворівського р-ну Львівської області відбувся чин похорону Романа Стецика, невинно вбитого спецслужбами на вул. Грушевського у м. Києві, 22-го січня. Після вогнестрільного поранення Романа Стецика транспортували в столичну лікарню, де він переніс три операції, після чого йому ампутували руку, але врятувати цього мужнього, молодого, сповненого сил чоловіка, який боровся за волю України, на жаль, не вдалося. Спочилого поховали у селі з якого він походив, адже останні роки проживав у Турківському р-ні, Львівської області. 

Чин похорону відслужили священики Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі з благочинним Яворівського району - прот.Володимиром Дадаком, Української Автокефальної Православної Церкви, та Української Греко-Католицької Церкви на чолі з благочинним Краковецького округу о.Володимиром Шидловським, та настоятелем храму Пресвятої Трійці с.Наконечне о.Романом Лабінським та ще понад двадцяти священиків. 

У своєму прощальному слові, отець Роман наголосив на словах приснопам’ятного перед від’їздом до Києва, що він не міг змиритися з цією ситуацією, яку створила влада в Україні, говорив що він мусить бути там, на Майдані. Попрощатися з односельчанином і активістом Євромайдану прийшло більше двох тисяч людей з синьо-жовтими, та червоно-чорними знаменами, народні, обласні і районні депутати.

Про це повідомляє прес-служба Дрогобицько-Самбірської єпархія УПЦ Київського патріархату