Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 29 січня 2014 р.

Отець з УПЦ МП на Полтавщині хотів всіх постріляти

Нетверезий 51 -річний настоятель храму УПЦ МП в селі Марківка ( Кобеляцький район , Полтавська область ) відкрив стрілянину у власному будинку, передає " Інтерфакс- Україна ". Як повідомляє центр зв'язків із громадськістю облуправління міліції , 27 січня близько 20.00 правоохоронцям надійшло повідомлення від заступника районного відділення однієї з політичних партій про те, що місцевий 51 -річний священик у власному будинку від когось відстрілюється . 

 "Прибувши на місце події, правоохоронці з'ясували, що чоловік перебуває в нетверезому стані та дійсно вчиняє хуліганські дії, хаотично стріляючи всередині власного будинку. Навіть представника політичної партії, який намагався умовити священика не хуліганити і здати зброю, той не послухався і двічі вистрілив з рушниці в бік дверей" , - йдеться в повідомленні. 

Враховуючи нетверезий стан чоловіка та його неадекватна поведінку, працівники міліції вирішили не штурмувати будинок, а дочекатися коли господар протверезіє та адекватно оцінить ситуацію. 

Паралельно представник політичної партії вів із священиком переговори та переконував його здати зброю. Під ранок близько 7.00 настоятеля вдалося вмовити здати рушницю ТОЗ- 66 і поїхати до райвідділу міліції для пояснень. Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство із застосуванням зброї). Священнослужитель УПЦ МП спробував пояснити слідчому причини своєї поведінки.