понеділок, 27 січня 2014 р.

Протоієрей роз'яснив, що означає папський знак

Протоієрей Євген Заплетнюк на свой сторінці в "Фейсбуці" відповів тим вірним Російської Церкви, що фанатично розповсюджують вчорашнє "знамення" Папи Франциска. Нагадаємо, прикра пригода сталася 26 січня у Ватикані, де Папа Римський виголосив промову із закликом припинити насильство в Україні. Випущені білі голуби - символи миру - були атаковані іншими птахами. Голубів з вікна випустили хлопчик і дівчинка , яких Франциск запросив взяти участь у так званій " ангельської молитві ". Однак як тільки білі птахи вилетіли з вікна , на них накинулися чайка і ворона. Чайка вихопила у голуба пір'я p хвоста, а ворон схопив його в свої кігті .

Ця новина буквально сколихнула "релігійний" інтернет, а чимало росіян трактують її, як знак все більшої зростання напруги та протистояння в Украні, що ризикує перерости в спочатку в громадянську війну, а згодом у війну між українськими націоналістами та Росією.

У своєму дописі протоієрей пише: " Хочу відповісти усій братії з РПЦ, що нам чомусь так ніхто і не розтлумачив смерть Московського Патріарха в туалеті, і що в вона мусіла б означати. Очевидно, ті хто вміють гадати на воронах, мусіли б вміти гадати і на патріархах. А якщо серйозно, то саме на російському гербі дві голодні ворони-мутанти - Кремль і Патріархія. Хоча голів у них дві, пазурі одні й ті самі.". 

Вчора у своїй молитві Франциск заявив: "Я разом з Україною молюся за тих , хто втратив свої життя в останні дні, і молюся за їхні родини . Я сподіваюся , що станеться конструктивний діалог між владою та громадянським суспільством , що можна буде уникнути будь-якого застосування насильства і що дух світу і пошуку загального блага пребуде у всіх серцях. "


.