Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 22 січня 2014 р.

Вбивства у Києві – усі відеотрансляції. ВІДЕО

Сьогодні вранці на вулиці Грушевського в центрі Києва група бійців «Беркута» пішла в атаку і почала розбирати першу лінію барикад мітингувальників. У « беркутівців» полетіли камені і « коктейлі Молотова ». Кілька «беркутівців» загорілися , їх загасили вогнегасниками . «Беркут» стріляв у захисників барикад з рушниць . У ході зіткнень застрелений один з протестувальників. З’явилася інформація і про другу убитому . Вона зараз перевіряється

Один з керівників медичної служби Евромайдана підтвердив загибель учасників сутичок на вулиці Грушевського. Молодий хлопець отримав чотири вогнепальні поранення. Смерть констатували приблизно в 6:00 ранку. Станом на 8:30 протестувальники повернули свої позиції і «Беркут був змушений відступити.

Вбивства у Києві – усі відеотрансляції 
Активісти повідомляють про сотні поранених і нестачі «швидких» 9:00 . Медики підтвердили – застрелені два активіста. Вони стали жертвою снайпера , що застосував вогнепальну зброю.

Близько 10 години ранку на вулиці Грушевського зупинилася агресія. Скориставшись цим моментом , прості люди та представники церков підходять ближче до кордонів «Беркута». Вони пропонують силовикам зупинити кровопролиття і перейти на бік народу . Що відбувається зараз в центрі української столиці , можна дізнатися з відеотрансляцій .


Громадське.TV



Espreso.TV (LIVE – Европейска пл.)




Espreso.TV (Майдан)



5 канал



Канал 24