Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 22 січня 2014 р.

Рада Церков просить термінової зустрічі з Януковичем

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала припинити насильство в Україні провести широку зустріч церковників, опозиції та президента. Про це йдеться у ком’юніке за результатами екстренного засідання 22 січня. Лідери церков гостро засудили "факти вбивств, за які несе відповідальність перед Богом кожен, хто до цього причетний. Нікому не дозволено переступати Божу заповідь "Не вбивай!" 

Вони теж закликали негайно припинити кровопролиття і засудили використання церков і релігійних організацій в політичних технологіях. Керівників церков просять про термінову зустріч як з президентом Віктором Януковичем та з очільниками опозиції. ВРЦіРО закликала вірних церков і релігійних організацій до посиленої молитви і посту за збереження миру і цілісності соборної України. 

Нагадаємо, сьогодні під час сутичок у Києві на вулиці Грушевського від кульових поранень загинуло двоє протестувальників. Міністерство внутрішніх справ заперечило застосування вогнепальної зброї на вулиці Грушевського.