вівторок, 4 лютого 2014 р.

Найбільше біснуватих виявилось в УПЦ МП

Організатори принесення т.зв. "Дарів волхвів" в Росію, Білорусію та Україну заявили, що найбільше біснуватих людей було "в охопленому безладами Києві".

"У Москві, в храмі Христа Спасителя, їх було чоловік п'ять на день, в Петербурзі були одиниці за весь час, в Мінську не було жодного, а ось в Києві було дуже багато. Більше, ніж у всіх інших містах разом узятих" , - заявив журналістам у вівторок ініціатор принесення Дарів Костянтин Малофєєв. 

Можна по- різному це інтерпретувати, погодився Малофєєв, але сам ніяких гіпотез наводити не став. При цьому він зазначив, що під " біснуватими" слід розуміти переважно психічнохворих людей, а не тих,  в кого дійсно "вселився біс" . 

Оскільки інші православні юрисдикції України - УАПЦ і УПЦ КП - доволі стримано  віднеслись до даної акції, а представники УПЦ МП у "київських безладах" участі не брали, висновок напрошується сам собою: найбільше біснуватих нині серед тих, хто відвідує Лавру, але не бере участі у подіях Майдану.

Нагадаємо, в ніч на 14 січня в храм Христа Спасителя прийшов чоловік, який, за словами організаторів принесення реліквії, страждав психічним розладом і поводився неадекватно. Деякі ЗМІ повідомили, що він перекинув ковчег з Дарами, проте в оргкомітеті заявили, що з реліквією нічого не відбувалося, а порушника порядку вчасно вивели з храму.

За повідомленням РІА Новини