неділя, 2 лютого 2014 р.

Єпископ УАПЦ подякував євреям та кримським татарам за підтримку Євромайдану

Єпископ Вишгородський і Подільський, вікарій Київської єпархії УАПЦ Володимир (Черпак) подякував віце-президенту Всесвітнього єврейського конгресу та голові Асоціації єврейських організацій і громад (Ваад) України Йосифу Зісельсу та голові Меджлісу кримських татар Рефату Чубарову за їхню підтримку українського народу. Про це єрарх сказав зі сцени київського Євромайдану під час сьогоднішнього мітингу. 

«Я щиро від себе особисто дякую Йосипу Зісельсу за його звернення до національних меншин, що проживають в Україні. Дякую йому за те, що він звернувся до них, закликав не бути на боці сильного, а бути на боці українського народу, з яким живуть багато віків», - зазначив єпископ. 

«Я дякую кримськотатарському народу в особі Рефата Чубарова, який також звернувся до Майданів нашої країни і попросив, щоби всі кримські татари підтримали український народ у його змаганнях за правду, істину і справедливість», - заявив владика. 

Єпископ Вишгородський і Подільський УАПЦ також наголосив, що люди вийшли Майдан не для того, щоби скинути владу, а щоби відстояти правду, справедливість та незалежність.

Про це пише