Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 22 лютого 2014 р.

Журналістка розповіла про брехунів з "Інтера"

В ефірі програми "Стосується кожного" на телеканалі "Інтер" журналістка Лідія Паньків замість романтичної історії кохання з "беркутівцем" розповіла про ненависть до української влади "Ви, напевно, хочете почути від мене історію про те, як я голими руками стримувала цілий загін "Беркута"? І як один з беркутівців закохався в мене? Але я розповім вам трохи іншу історію. Про те, як я голими руками розтягувала позавчора трупи людей. І про те, як загинуло два моїх друга.

Я прийшла на програму тільки тому, що це - прямий ефір. Щоб сказати всім, як я ненавиджу Захарченка, Клюєва, Януковича, Лукаш та інших. І як я зненавиділа беркутівця. І всіх разом з ним, хто виконував злочинні накази влади. І вам скажу: канал "Інтер" брехав три місяці про події на Майдані. І тепер вам недостатньо просто провести одну програму; ви всі свої програми повинні вести на колінах і каятися за те, що ви зробили. Кров загиблих і на ваших руках.

А тепер я піду на Майдан. Слава Україні!", - і залишила Данилевичу фотографії загиблих на Майдані хлопців, щоб він дивився на них і шкодував про скоєне.