Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 17 лютого 2014 р.

В Івано-Франківську молились за майбутнє України

В Івано-Франківську на площі біля адмінбудівлі за участю представників духовенства та мирян УГКЦ, УПЦ КП та УАПЦ відбувся традиційний екуменічний молебень, присвячений проблемі єдності церков та українського народу. Під час його проведення всечесні отці та мешканці міста помолились до Пресвятої Богородиці за майбутнє України та єдність церков. 

За словами священнослужителів, церква завжди була, є і буде зі своїм народом. Прикладом цього можна вважати період козаччини чи тяжкі для українського народу і його церкви радянські часи. Представники духовенства звернули увагу присутніх на важливості покровительства для України Пресвятої Богородиці і наголосили, що Мати Божа ніколи не покидає тих, які до Неї прибігають. Починаючи з часів Володимира Мономаха, Богородицю завжди почитали в українському народі. Її оголошували покровителькою українського народу як Йосиф Сліпий, так і Андрей Шептицький. 

В Івано-Франківську молились за майбутнє України
Наприкінці заходу голова «Спілки Християнського Відродження» Богдан Марчук оголосив про звернення до предстоятелів традиційних християнських церков України, у якому висловлено ініціативу про посвячення українського народу під покровительство Матері Божої, підтримане присутніми на заході.