Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 12 лютого 2014 р.

У США пастор закликає парафіян ходити на службу голими

Священослужитель закликає свою паству розкріпачитися і подає особистий приклад, проводячи службу голим. Пастор однієї з церков в американському штаті Вірджинія пішов на неоднозначний, але хоробрий вчинок: він дозволив своїм прихожанам відвідувати богослужіння в оголеному вигляді, пише The Daily Mail. Пастор Аллен Паркер впевнений, що інші церкви занадто суворі по відношенню до одягу своїх парафіян. 

Священик впевнений, що це прояв матеріалізму, котрий чужий істинно віруючій людині. Тому він запропонував відмовитися від одягу. На підкріплення своєї позиції пастор заявляє, що більшість найважливіших біблійних подій відбувалися, коли їхні учасники були оголеними: зокрема, розп'яття і воскресіння Ісуса Христа. Він сам проводить служби оголеним, і деякі односельці вже наслідували його приклад. 

Частина парафіян вирішили поки не викриватися, оскільки на вулиці зима. Деякі вирішили піти на компромісний варіант: вони оголюють груди і область нижче пояса. Парафіяни вважають, що нагота зрівнює їх один з одним, виключаючи все наносне і штучне.