Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 26 лютого 2014 р.

Митрополит Димитрій очолить поховання Героя України

Учора, близько 20:00, до кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова прибула труна з тілом загиблого героя Майдану Володимира Бойківа. На в'їзді до м. Львова зі сторони Київської траси машину з тілом загиблого зустрічали члени львівської Самооборони і активісти львівського Майдану. Звідси колона машинами рушила до львівського Майдану - до площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку. 

Від площі пішою процесією труну із тілом героя було пронесено центральними вулицями міста до Покровського кафедрального собору. Інформує прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП.  У Покровському соборі духовенством Львівського благочиння на чолі із благочинним м. Львова прот. Ярославом Дудою звершило заупокійну панахиду. 

Протягом вечора, ночі та ранку в містян була можливість попрощатися із загиблим героєм, протягом ночі храм був відчинений. 

Чин похорону розпочнеться 26 лютого об 11 годині. Очолить богослужіння керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій. Поховано Володимира Бойківа буде на Личаківському кладовищі. 

Довідка Володимир Бойків, 1955 року народження, уродженець Львова, останній час проживав у м. Києві. Брав активну участь у мирних протестах проти режиму колишньої влади. З 18 лютого, коли розпочався збройний наступ силовиків внутрішніх військ та спецпідрозділів на активістів київського Майдану, вважався зниклим безвісті. 24 лютого був упізнаний дружиною в одному із моргів столиці з двома вогнепальними пораненням у ділянку грудей.