Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 24 лютого 2014 р.

Єпископ УАПЦ пропонує заснувати пантеон Героїв

Єпископ Вишгородський і Подільський, вікарій Київської єпархії УАПЦ Володимир (Черпак) запропонував заснувати у Києві пантеон слави, де б знайшли останній спочинок герої-повстанці. Про це він сказав зі сцени Євро майдану під час скорботного мітингу. «Наших героїв не треба розвозити по регіонах. Їх варто було б поховати в Олександрівському парку і зробити пантеон героїв так, як зробили у себе росіяни на Ваганьківському кладовищі. Або десь у іншому місці, чи на Аскольдовій могилі поховати. Заспокоїти батьків і рідних, що о вони гідні лежати у серці нашої країни», - зазначив ієрарх. 

Єпископ УАПЦ також звернувся до нового керівництва держави з проханням, аби вони взяли опіку над родинами загиблих. «І ще одне – звертаюся до нового уряду і нового Президента, щоби оці герої наші були увіковічнені, щоби їм усім посмертно присвоїли звання Героя України і щоби на державному рівні опікувалися їхніми батьками, дітьми і вдовами, які залишилися без них. Тому що вони все залишили і прийшли сюди захищати нас». – заявив владика Володимир. 

Єпископ УАПЦ пропонує заснувати у Києві пантеон Героїв Майдану
 «Дорогі українці, єднаймося, мирімося і знаймо, що ми у Господа на особливому рахунку, бо Господь тримає нас і нашу Батьківщину, землю, не дивлячись на наші гріхи», - підкреслив єпископ УАПЦ.

Пише РІСУ