Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 17 лютого 2014 р.

Все, як у людей: Папа Римський отримає паспорт

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на міністра внутрішніх справ і транспорту Аргентини Флоренсіо Рандассо в понеділок, 17 лютого. Папа Римський, який до обрання главою Римсько-католицької церкви був архієпископом Буенос-Айреса, минулої п'ятниці подав документи для оформлення нового посвідчення особи і нового паспорта. 

"У найближчі дні він отримає їх за місцем свого проживання у Ватикані", - повідомив Рандассо. За його словами, Франциск звернувся до посла Аргентини в Ватикані Хуана Пабло Кафьєро з проханням про оформлення документів, пояснивши, що "хоче подорожувати світом як аргентинець". При цьому понтифік попросив посла "не робити йому ніяких привілеїв" при оформленні документів. 

Все, як у людей:  Папа Римський отримає паспорт
"Папа пройшов процедуру оформлення так, як проходять її всі аргентинці. Його сфотографували, взяли відбиток пальця і зразок підпису. Вся процедура тривала близько 15 хвилин", - розповів Рандассо. Міністр зазначив, що той факт, що понтифік, маючи можливість оформити паспорт Ватикану, воліє їздити світом як аргентинець, "сповнює всіх нас гордістю". 

Архієпископ Буенос-Айреса Хорхе Маріо Бергольйо був обраний 266-м Папою Римським на конклаві, який відбувся у Сікстинській капелі у Ватикані 12 і 13 березня 2013 року. Вперше в історії Римо-католицької церкви понтифіком став не європеєць і єзуїт, який також вперше взяв папське ім'я Франциск.