середа, 5 лютого 2014 р.

Діаспорці пікетуватимуть українських олігархів Кіпру

Діаспора просить повідомити їй адреси маєтків та офісів регіоналів і олігархів на Кіпрі. Про це в ефірі Еспресо.TV повідомив активіст Євромайдану на Кіпрі Вадім Пронін, пише Український тиждень. «В нас було вже дві акції. Перша пройшла біля посольства України десь тиждень тому. Ми її планували дуже спонтанно та здивувалися, коли прийшло десь 50 людей. Другу акцію ми провели у цю суботу (1 лютого) біля представництва ЄС», – повідомив активіст. 

Він розказав, що після другої акції вони передали представнику Євросоюзу петицію з вимогами ввести санкції проти українських можновладців та підтримати український народ. «Ми звертаємось до усіх з проханням надати нам інформацію про фізичні кіпрські адреси нерухомості наших олігархів. Ми б пікетували їх офіси та маєтки», – зазначив Пронін. 

За його словами, найближчим часом Євромайдан-Кіпр також звернеться до місцевих правоохоронців та банків для перевірки рахунків компаній з українськими власниками. Нагадаємо, українці у світі продовжують виступати на підтримку Євромайдану. Зокрема, Європою та США прокотилась хвиля Євромайданів.