Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 16 лютого 2014 р.

Єпископ УАПЦ вказав на сучасних "блудних синів України"

Єпископ Вишгородський і Подільський, вікарій Київської єпархії УАПЦ Володимир (Черпак) порівняв українських владоможців та правоохоронців із блудним сином – персонажем євангельської притчі, який розтратив свою частку батьківського спадку. Про це єрарх сказав зі сцени київського Євромайдану під час Народного віче, яке відбулося 16 лютого і розпочалося із традиційної молитви. 

«Сьогодні свята Церква, підготовлюючи своїх вірних дітей до Великого Посту, згадує притчу про блудного сина. Всі ви її знаєте. Отож, я звертаюся до всіх блудних синів нашого народу, очільників нашої держави, щоби вони навернулися до того народу, який дав їм владу і за рахунок якого вони живуть», - зазначив єпископ. 

«Я звертаюсь до блудних синів із наших всіх правоохоронних органів і силових структур, щоб вони звернули увагу на багатостраждальний український народ», - продовжив думку владика Володимир Єпископ УАПЦ також закликав усіх присутніх митингувальників напередоні Посту зробити крок назустріч Богові та покаятися у гріхах. 

Єпископ УАПЦ вказав на сучасних "блудних синів України"
«Я звертаюсь до усіх нас, хто стоїть на Майдані, навернутися до Господа нашого Ісуса Христа покинути гріховні звички і вади, щоб ми знали, що Господь очікує нас і можновладців, і нашу прекрасну молодь, яка вийшла на Майдани. Очікує і хоче, щоби ми зробили хоч півкроку до нього і сказали, що ми є його діти», - заявив ієрарх.

За матеріалами risu.org.ua