вівторок, 4 лютого 2014 р.

Громада УПЦ КП Маріуполя годує та зігріває безхатченків

У зв'язку з холодною погодою, яка зберігається у нас в країні, складно переживають період люди без певного місця проживання. Вони шукають місця де зможуть зігрітися. Про одне із таких вони начулися, це Храм Святого Петра Могили УПЦ Київського Патріархату, який знаходиться в м. Маріуполі Донецької області. Кожен бажаючий може прийти сюди зігрітися та пообідати . 

«Зараз, в холодну погоду ми намагаємося готувати гарячим українським борщем і чаєм. Крім цього, в нас готуються й інші страви, залежно від того, що є в наявності з продуктів. Протягом більш ніж 13 років наш храм надає всім нужденним таку допомогу і до нас приходять щодня по 30 людей» - поділився із читачами інтернет-проекту "Помісна Церква" настоятель Храму Святого Петра Могили отець Уар ( Перетятько ). 

Також у церкві вознесяться молитви за мир і благополуччя в Україні, відповідно до розпорядження Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси- України Філарета, розповів інтернет-проеку "Помісна Церква" один з парафіян маріупольського храму Денис Голубов. 

Громада УПЦ КП Маріуполя годує та зігріває безхатченків