Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 3 лютого 2014 р.

Митрополит УАПЦ Андрій очолив богослужіння в обителі

2 лютого, у Неділю 33-тю після П’ятидесятниці, про Закхея у Спасо-Преображенському Угорницькому монастирі відбулося урочисте архиєрейське літургійне богослужіння, яке очолив Священноархимандрит обителі – Високопреосвященнійший Митрополит Галицький Андрій.Митрополита Андрія, при вході до Спасо-Преображенського храму, з напрестольним хрестом зустрів намісник монастиря архимандрит Олексій та монастирське духовенство. 

Отець-Намісник звернувся до Священноархимандрита обителі з вітальним словом та запросив владику очолити монастирське богослужіння. Подякувавши за вітальні слова, владика Андрій благословив хрестом духовенство та окропив усіх присутніх освяченою водою. Також під час зустрічі Високопреосвященніший Митропополит Андрій благословив послушнику Івану Поповичу право носіння підрясника, скуфії та чоток.

За Божественною літургією митрополиту Андрію співслужили намісник монастиря архимандрит Олексій, братія обителі та деякі священослужителі Покровського кафедрального собору Івано-Франківська. В кінці літургії митрополит Андрій звернувся з архипастирським словом до присутніх у храмі богомольців, привітавши всіх з Різдвяними святами. У своєму слові владика Андрій традиційно торкнувся важливих питань життя сучасних православних християн та проблем сьогодення. 

Намісник монастиря архимандрит Олексій подякував митрополиту Андрію за його візит до обителі, за звершення літургії та за архипастирські молитви. З нагоди дня народження, яке митрополит Андрій відзначив 21 січня, архимандрит Олексій та братія піднесли владиці митрополичий клобук. Отець Олексій побажав владиці Андрію міцного здоров`я, успіхів у святительському служінні та довгих років життя.

Митрополит Андрій подякував архимандриту Олексію та братії за вітання та подарунки, побажав Господнього благословення в подальшій розбудові Угорницької обителі, нових духовних досягнень та молитовного настрою. Після Божественної літургії відбулося помазання святим єлеєм усіх вірних та святкове прийняття в монастирській трапезній.