Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 17 лютого 2014 р.

Живому губернатору співають "Вічну пам'ять"

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на Тернопільське Інформаційне Бюро, цими днями стало відомо, що в районах і селах Тернопільської області відбуваються незвичні та просто-таки шокуючі речі. Під домівки чиновників різних рівнів приходять громадяни, які мітингують, а також співають заупокійні пісні, зокрема “Вічная пам’ять”. Окрім цього, люди залишають вінки з чорними стрічками, на яких імена чиновників.

 Ті, хто прагнуть відставки губернатора області Валентина Хоптяна ідуть на будь-які методи, навіть на антихристиянські, – переконаний сам губернатор.

Живому губернатору співають "Вічну пам'ять"

-  Ні в одній області такого не роблять, а тільки в нас! Приїзджають до голів районних адміністрацій, їхніх заступників, до керівників виробничих підрозділів, скажімо, як от в Гусятині до директора “Райгазу”, до простих людей, які вступили в “Партію регіонів” і ставлять похоронні вінки на подвір’ях. Окрім цього, палять там свічки, як на цвинтарі, співають “Вічная пам’ять”. Хіба це по-людськи? Через таку політику, ніхто в Європі нас не чекає, – обурюється Валентин Хоптян.

На прохання представників місцевих ЗМІ Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопілький, Бучацький та Кременецький УПЦ Київського Патріархату записав спеціальне відеозвернання з цього приводу: