Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 11 лютого 2014 р.

Митрополит Димитрій відслужив у Покровському соборі

2 лютого, у неділю 32-гу після П'ятидесятниці, про Закхея, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк) звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова. Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, головний редактор православної інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева" прот. Віктор Кайда, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Артемій Бабленюк. 

Після Євангельського читання Архипастир виголосив проповідь. Під час Літургії, після великого входу, Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив хіротонію у сан священика диякона Михаїла Куцака, а після Євхаристійного канону, після попереднього постригу у читці та іподияконської хіротесії, - хіротонію у сан диякона Святослава Готя. 

Митрополит Димитрій відслужив Літургію в Покровському соборі
Опісля завершення Літургії, відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату від 22 січня 2014 року, був звершений молебень за Україну під час якого були піднесені особливі прохання та прочитана молитва за примноження миру, спокою і порозуміння в державі. 

Насамкінець Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння. Про це повідомляє прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії