Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 24 лютого 2014 р.

Вселенський Патріарх пом'янув жертв Майдану. Відео

У Стамбулі Вселенський патріарх, Предстоятель Константинопольської Церкви Варфоломій пом'янув загиблих під час сутичок в Україні. Нагадаємо, раніше Варфоломій,заявив, що не може бути місця для зловживання силою нації, чиє християнські корені сягають першого тисячоліття "З важким серцем протягом останніх тижнів ми стежимо за трагічними обставинами в Україні, які все більше ускладнюються.

Ми відчуваємо, що наші брати і сестри в Україні - це наша власна плоть і кров", - зазначив Патріарх. Патріарх заявив про високої відповідальності Вселенської Церкви, яка зобов'язує "закликати до миру можновладців демократичної та незалежної нації". Він засудив насильство і агресію, які призвели до невиправданої втрати людського життя.

Нехай Бог проведе обраних керівників України до цього благословенного завершення, закликав Варфоломій. Вселенський Патріарх зазначив, що Православна Церква готується до Великого посту з наближенням Судного та Прощеної неділі і закликав "кожної людини віри та доброї волі молитися і постити за мир серед нашого улюбленого і прекрасного народу України".