Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 31 березня 2014 р.

На Львівщині оголосять рік Івана-Павла ІІ

На Львівщині проголосять Рік Папи Івана-Павла ІІ та братів Шептицьких. Таку ініціативу вирішили винести на розгляд сесії депутати постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради, повідомила прес-служба Львівської облради. Рішення про проголошення 2014 року Роком братів Шептицьких – Митрополита Андрея та Блаженнішого отця Климентія комісія прийняла, розглянувши звернення Митрополита Української Греко-Католицької Церкви Ігора (Возьняка) та Самбірської районної ради. 

Так, у своєму зверненні Митрополит УГКЦ Ігор (Возьняк) пропонував проголосити на Львівщині Рік Андрея Шептицького в період з 29.07.2014 до 01.11.2015 р. А Самбірська районна рада просила проголосити 2014 рік – Роком братів Шептицьких, оскільки цьогоріч минає 70 років відходу у вічність Митрополита Андрея Шептицького та 145 років від дня народження Блаженнішого отця Климентія Шептицького. 

На Львівщині оголосять рік Івана-Павла ІІ
Водночас комісія підтримала пропозицію свого колеги депутата обласної ради Івана Грицьківа щодо проголошення 2014 року на Львівщині Роком Папи Івана-Павла ІІ.