Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 12 березня 2014 р.

Єпархія УАПЦ провела конференцію для молоді

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на  прес-службу Спасо-Преображенського Угорницького монастиря, в місті Івано-Франківську у Вищій Богословській Академії єпархіальним відділом у справах молоді була проведена конференція: «Я – християнин, я – син і дочка свого народу». Таку назву конференція отримала від тих подій, які відбуваються на Україні. Конференція відбулася під головуванням голови єпархіального відділу у справах молоді ієромонаха Лазаря (Харука)

Участь у ній взяли духовенство Івано-Франківської єпархії, а також вірні, яким небайдужа доля молодого покоління. З основними доповідями виступили: ієромонах Лазар (Харук), настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці села Коршів, Отинійського благочиння протоієрей Миколай Гелетюк та студентка Коломийського Педагогічного Коледжу Гуцуляк Тетяна Петрівна. 

Після обговорення всіх важливих питань була прийнята концепція роботи єпархіального відділу у справах молоді: Проведення Прикарпатських, як дитячих так і молодіжних таборів, адже саме через проведення таких заходів гуртується і виховується християнська душа. Проведення конференцій, круглих столів, семінарів. Сприяння та підтримка молодіжним організаціям, недільним школам, братствам та церковним організаціям в інших єпархіях УАПЦ. Видання духовної літератури. 

Закінчуючи конференцію ієромонах Лазар подякував усім хто відкликнувся на заклик до співпраці задля майбутнього нашої Держави та нашої Української Автокефальної Православної Церкви.