четвер, 20 березня 2014 р.

Партизани запропонували архієпископу УПЦ МП покаяння

В редакцію інтернет-проекту "Поміна Церква" потрапив лист українських патріотів до архієпископа Балтсько-Ананьївського Московського Патріархату Олексія. Редакція не мусить погоджуватися зі його змістом повністю, але не може його опублікувати, оскільки наша ціль - надавати правдиву інформацію, якою вона б не була.

Архієпископу Балтсько-Ананьївському Олексію

В той час, коли на території України точиться війна, розв'язана російським імперіалізмом, який завжди підтримувала московська церква, яка є складовою частиною державної імперської машини, фактично ідеологічною спецлужбою російської держави, обов'язок кожного українського пастиря стати на бік своїх вірян-українців. 

Божим словом підтримати боротьбу українців проти агресора, визначитися на чиєму ти боці: добра і правди чи зухвалих вбивць, та тих, хто їх благославляє. 

Московська церква підтримує військову агресію Путіна у Криму, і той, хто служить їй, робить те саме, благословляє вбивства наших мирних співгромадян та військових. 

Вважаємо ганьбою для вас і інших священників жити на гроші українських вірян, на чиї кошти був побудований прекрасний Свято-Миколаївський Собор у якому ви служите, і, одночасно, служите церкві ворожої держави, яка розпочала війну проти українського народу. 


Котовські Партизани вимагають від архієпископа Балтсько-Ананьївського Олексія і усього вашого клиру вийти із підпорядкування ганебної московської церкви і перейти під начало Української Православної Церкви Київського Патріархату. 

У разіі вашої відмови на нашу вимогу, ігнорування долі вірян, ми будемо вважати вас, за законами воєнного часу, зрадником України, шпигуном російської армії, агентом держави-агресора! І, відповідно, ставитися до вас, як до ворога українського народу, з усіма наслідками, які мають бути до шпигунів, а не до священників. 

Визначайтесь, архієпископе, з ким ви? З українським народом чи з його ворогами христопродавцями Путіним та Гундяєвим! 

П.С. Також закликаємо до цього панотців Бориса Мачка та Якова Должанського, до яких ставимося з повагою.