Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 17 березня 2014 р.

Єпископ УАПЦ Володимир (Черпак) на Молитовному віче


Незважаючи на дощ і сильний вітер 16 березня 2014 року кілька тисяч християн зібралися на столичному Майдані Незалежності для молитви за мир, єдність, цілісність та суверенітет України. У Молитовному Віче взяли участь члени Ради Євангельських Протестантських Церков України, яка виступила його організатором, а також представники УАПЦ та УГКЦ, повідомляє Інститут релігійної свободи. Відкрив захід єпископ Української автокефальної православної церкви Володимир (Черпак), який прочитав молитву «Отче наш». 

Також зі сцени на Майдані прозвучали слова з Євангелія та молитви, які звершили голова Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів В’ячеслав Нестерук, голова Церкви адвентистів сьомого дня Віктор Алєксєєнко, головуючий у РЄПЦУ Анатолій Гаврилюк та інші єпископи і пастори.

Завершив Молитовне Віче старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко. Він закликав усіх українців стати на фундамент віри та звернутися до Бога, від якого прийде допомога і перемога для України від навали російських агресорів. 

Михайло Паночко запропонував щонеділі у післяобідній час збиратися на подібні молитовні віче до того часу, коли в Україні завершаться президентські вибори. Присутні на Майдані підтримали цю ініціативу.