Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 12 квітня 2014 р.

Екіпаж корвету «Тернопіль» побував у Почаївській лаврі

Частина моряків екіпажу корвета «Тернопіль», що проходить реабілітаційний курс на Тернопіллі, відвідали з екскурсіями Свʹято-Успенську Почаївську Лавру та Збаразький замок. Екскурсії організували завдяки сприянню очільників області та міста, а також представників Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС ЗС України. Екскурсію провели працівники Свято-Успенської Почаївської Лаври, Державного архіву Тернопільської області та Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Тим часом у Севастополі інша частина екіпажу, що залишилась, чекає від російської сторони передачі протичовнового корвета «Тернопіль». Як тільки морякам, що перебувають у нашому краї, поставлять завдання відбути для здійснення прийому корабля, наші підшефні військовослужбовці одразу поїдуть до місця подальшого проходження служби.

Як стало відомо з джерел Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС Збройних Сил України,  зараз здійснюється робота по підготовці до передачі корабля «Прилуки».

Ігор Крочак, військовий історик, один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль», член Національної Спілки Журналістів України, Спілки Офіцерів України, голова Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС Збройних Сил України (фото автора)