середа, 16 квітня 2014 р.

Посол України у США вітає українців з Великоднем

У своєму великодньому привітанні до української громади посол України у США переконує, на долю українського народу випали важкі випробування, але ці труднощі – тимчасові, повідомляє VIDIA. 

“Сердечно вітаю вас із святом Воскресіння Христового! У самій цій події сконцентровано могутній духовний зміст. Чудо Воскресіння Господнього нагадує нам, що світло, добро, любов і життя торжествують і перемагають темряву, зло і смерть”, – звертається Посол України у США Олександр Моцик. 

“Це свято сьогодні сприймається для нас, українців, як своєрідне знамення. Останнім часом на долю Української держави та українського народу випали важкі випробування. Але ми впевнені, що будь-які труднощі є тимчасовими. Ми довели світові, що ніхто й ніщо не може упокорити єдиний народ, який прагне свободи, єдності та мирного життя у власній державі”, – ідеться у великодньому привітанні.

 “У ці світлі та радісні святкові дні ми відкриваємо Богові свої душі та просимо наповнити їх духовною силою та вірою у краще майбутнє. То ж нехай Великодня радість прийде в кожну оселю і об’єднає всіх нас в одну велику українську родину. Бажаю усім Божого благословення, щастя, здоров’я, любові, миру, злагоди і благополуччя”, – звертається до української громади Олександр Моцик.