Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 22 травня 2014 р.

Петиція, що Росія – спонсор тероризму, набрала 100 тисяч підписів

Петицію на сайті Білого дому про визнання Росії спонсором тероризму підписало більше 100 тисяч людей. Про це повідомляє Медіа-портал VIDIA. «У неоголошеній війні проти України Росія розраховує на таємні операції, які підпадають під визначення «міжнародного тероризму», – йдеться у петиції. – Зокрема, озброєні оперативники Росії, діючи під прикриттям, намагаються впливати на політику українського уряду шляхом залякування чи примусу. 

Вони також намагаються вплинути на поведінку уряду шляхом вбивств і викрадень, блокуючи урядові будівлі, поліцейські пости і військові бази України. Ця діяльність ведеться у великих масштабах і вже тривалий період часу, незважаючи на осуд з боку США, G-7, НАТО, ЄС та ООН». 

Наразі підписи під зверненням до Президента США Барака Обами поставили 100 тисяч 43 людини. Тепер документ має бути розглянутий у Білому домі. Свої підписи під петицією поставили і українці з діаспори. 

«Ще тиждень тому потрібно було майже 40 тисяч підписів. В багатьох були сумніви «чи впораємось? – написав у себе на Facebook голова Української всесвітньої координаційної ради Михайло Ратушний. – Ми зробили це! Закордонні українці поставились до цієї ініціативи доволі відповідально».