Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 2 травня 2014 р.

СБУ встановило реальне ім'я диверсанта "Абвера"

Контррозвідка Служби безпеки України встановила реальне ім'я та прізвище одного з ключових учасників злочинної диверсійної групи "Стрєлка" - диверсанта з позивним "Абвер" ("Адлер"). Про це повідомила прес-служба СБУ. Згідно з повідомленням, Абвер , який фактично є правою рукою Стрєлка, це громадянин РФ Здрилюк Сергій Анатолійович. Ця особа має також паспорт громадянина України.

"Здрилюк народився 23 липня 1972 р. на Вінниччині, тривалий час проживав у Криму. Саме на території АР Крим він пройшов спеціальну підготовку і 12 квітня 2014 р. у складі групи "Стрєлка" прибув у Донецьку область для участі у масштабній диверсійній операції та тероризуванні мирного населення", - йдеться у повідомленні.

Службою безпеки з'ясовано, що Абвер разом з членами розвідувально-диверсійної групи у складі понад 30 осіб під командуванням Стрєлкова 13 квітня 2014 р. вчинили озброєний напад на співробітників СБУ, під час якого загинув один співробітник СБУ і троє були поранені. В рамках кримінального провадження (частина 1 статті 258-3) СБУ вживає усіх заходів для затримання цього злочинця та притягнення його до відповідальності.