Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 13 травня 2014 р.

Порожні пляжі Криму - це насправді «наплив туристів»

Російський «Первый канал» повідомив, що Крим пережив «перший наплив туристів». На травневі свята курорти півострова були заповнені вщент, йдеться у сюжеті за 11 травня, передає «Телекритика». «Відпочинок тут вибрали не тільки росіяни, але й іноземці. І багато, їдучи додому, бронювали місця, щоб знову повернутися туди на відпочинок», – переконує журналіст Віталій Кадченко. 

При цьому в сюжеті практично відсутні загальні плани, які б допомогли глядачеві оцінити масштаби «напливу туристів» на вулицях курортів. На окремих кадрах видно поодиноких відпочивальників на пляжах. 

Тим часом у мережі з’явилася низка відео, на яких видно безлюдні пляжі та кафе на узбережжі. За інформацією екс-міністра курортів і туризму Автономної республіки Крим Олександра Лієва, на травневі свята наплив туристів помічено лише у Сімферополі: «Готелі кримської столиці (на відміну від курортних міст) реально повні, навіть квартири-апартаменти викуплені практично повністю». 

За його словами, це специфічний вид туристів, яких можна віднести до категорії «діловий туризм»: «Платять добре, живуть тижнями, поки не придбають собі власного житла (після Москви кримські ціни на квартири – смішні)». Здебільшого це російські чиновники.