Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 19 травня 2014 р.

Єпископ Діодор: «У скорботні для Одеси дні веселощі недоречні»

Як розповідає репортер інтернет-проекту "Помісна Церква", вікарій Одеської єпархії УПЦ МП, єпископ Южненський Діодор (Васильчук) вважає недоречним проведення в Одесі розважальних заходів в даний момент. Про це він розповів у своєму інтерв'ю, коментуючи інформацію, що з'явилася в ЗМІ інформацію про заплановані на найближчі дні масові гуляннях у різних районах міста. 

«Одеса - це одна велика сім'я. І як у будь-який сім'ї, коли пережита трагічна велика втрата, веселощі, щонайменше - недоречні, неетичні та нерозумні, оскільки скорбота - вона загальна» - упевнений Діодор. 

«Попереду чекають доленосні для нашої країни дні. І в ці дні якраз потрібно просити у Бога, щоб він із любов'ю подивився на наш народ, щоб він прислухався до наших молитов, щоб він їх сповнив і дав таких людей, які б повели країну по правильному шляху, по правильному вектору її політичного, економічного та духовного розвитку. 

Тому, якщо ми будемо, замість того, щоб займатися найголовнішим для нас - а для віруючих людей це молитва - просити в Бога для себе хорошого, щасливого майбутнього, а замість цього будемо розважатися, то й результат може виявитися відповідним», - підсумував єпископ .