Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 8 травня 2014 р.

Оточення Путіна в паніці від санкцій ЄC і США

Оточення президента Росії Володимира Путіна в паніці від санкцій, запроваджених Європейським союзом і Сполученими штатами. Таку думку висловив колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі. "Санкції вони потрібні, тому що, принаймні, оточення Путіна в паніці. Ви зрозумійте, що росіяни звикли їздити у Флориду, Маямі і раптом у них банківська карта не працює і їм нагадують, що це через політику Путіна", - розповів пан Саакашвілі в ефірі 5 каналу. 

"Я в Нью-Йорку зараз. От припустимо підходить офіціантка, а я її запитую: ви звідки, бо в неї російський акцент? Каже, я взагалі- з Росії, але я за походженням українка. Тобто у росіян з'явився цей комплекс і цей комплекс ні звідки. Вони реально відчувають ставлення інших і вони відчувають конкретні санкції вже",- розповів колишній президент Грузії.

За його словами, все це буде поглиблюватися. "Вони американці і європейці перейдуть на "Газпром" і "Роснефть" - це банкомат, з якого Путін фінансує цю авантюру на півдні України і в Донбасі",- заявивши Саакашвілі.