Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 3 травня 2014 р.

В Інтернет виклали фото озброєних одеських сепаратистів

З'явилися докази того, що сепаратисти в Одесі були озброєні під час нападу на учасників мирного мітингу прихильників соборності України, розстрілюючи беззбройних людей з різних сторін, пише ЛІГІБізнесІнформ. Нагадаємо, за останніми офіційними даними, жертвами зіткнень в Одесі 2 травня стали 43 людини, близько 200 звернулися за медичною допомогою. 

Зіткнення почалися після того, як на Олександрівському проспекті Одеси зібралася група проросійських активістів (багато - в масках і з киями), які зупинили марш " За єдину Україну" . Почалася бійка, що поширена на сусідні вулиці. Очевидці стверджують, що перший загиблий з числа проукраїнських мітингувальників помер від кульових поранень, завданих з автоматичної зброї. На вулиці Преображенській, де він помер, вже через кілька хвилин лежали квіти.Обидві сторони активно зводили барикади зі сміттєвих контейнерів і парканів, закидали опонентів бруківкою, коктейлями Молотова. Після цього епіцентр подій перемістився на Куликове поле, де було встановлено наметове містечко антимайдану. Прихильники сепаратистів сховалися в Будинку профспілок, з даху періодично летіли коктейлі Молотова. Після цього в будівлі почалася пожежа. 

Пожежна машина, за даними очевидців, приїхала через півгодини. Проукраїнські активісти, які весь цей час залишалися зовні, намагалися допомогти вибратися проросійським активістам, які забарикадувалися всередині. "Фашисти" рятують сепаратистів", - написав, коментуючи це в мережі Facebook, Віталій Уманець .