Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 14 травня 2014 р.

Одеський митрополит РПЦ Агафангел утік із міста

За інформацією видання "Рупор Одессы", Одеський митрополит Московського Патріархату Агафангел пропав - він не відповідає на телефонні дзвінки. Також в невідомому напрямку, разом із митрополитом, вирушив його персонал. Посадові особи Свято- Успенського патріаршого чоловічого монастиря та єпархії не змогли прокоментувати кореспонденту де знаходиться Агафангел, відомий своїми сепаратистським поглядами.

Як відомо, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел був активним членом Партії регіонів,  під № 1 очолював список ПР до Одеської облради, брав активну участь у всіх виборчих кампаніях "регіоналів", а також мав славу відомого кнопкодава. Зовсім недавно він засуджував Януковича за втечу ... Але пару місяців тому митрополит Агафангел вважав , що "на майдані сили пекла намагються змінити державний лад" . 

Також цей владика заявляв, що «разом із економічними проблемами Віктор Федорович захистив права віруючих людей, справжніх чоловіків ... Ми молимося, щоб Господь дав йому сили! ».Чи з'явиться поруч із своєю паствою в ці тривожні вихідні високопреосвященніший Агафангел? 

Згодом до редакції "Рупора Одеси" звернувся представник прес-служби Одеської єпархії, який повідомив про те, що " митрополит Агафангел знаходиться в "узгодженій відпустці". Однак, конкретне місцезнаходження втікача митрополита підтвердити не зміг. Також є інформація, що митрополит залишив Одесу та паству, побоюючись  нових заворушень.