субота, 28 червня 2014 р.

УПЦ закликає ігнорувати заходи та акції «Київ-прайд-2014»

Речник УПЦ протоієрей Георгій Коваленко – про майбутній гей-парад у Києві: — Українська Православна Церква закликає засоби масової інформації проігнорувати заходи та акції «Київ-прайд-2014», головною метою якого є не захист прав і свобод громадян України, а пропаганда того, що Церква вважає гріхом, а українське суспільство — збоченням. В Україні немає дискримінації за сексуальною орієнтацією, тому не треба її вигадувати, щоб пропагувати розпусту.

В Україні є традиції релігійні та сімейні, і їх треба поважати та зберігати. Тому, ми просимо організаторів «Київ-прайд-2014» утриматися від проведення гей-параду «Марш рівності» в Києві як з етичних міркувань (щоб не ображати почуттів віруючих християн, мусульман та юдеїв), а також з міркувань унеможливлення інформаційних та інших провокацій довкола акції.

Одночасно ми закликаємо державу унеможливити проведення акцій ЛГБТ-спільноти, що можуть спричинити сутички та насильство, а також негативно впливати на суспільну мораль.


При цьому наголошуємо, що Церква бореться не з грішниками, а з гріхом і пропагандою гріха. Від грішників Церква чекає щирого каяття та навернення до заповіданого Богом способу життя та світогляду.

А особисто для мене, з огляду на Святе Письмо (1 Кор. 6:9-10), «гей-парад» подібний до «маршу подружніх зрад», «параду корупціонерів та крадіїв», «фестивалю нецензурної лайки», або «рекламної кампанії на захист порно, алкоголізму та наркоманії».