Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 1 червня 2014 р.

Ужгородці - проти єпископа Київського Патріархату

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква», жителі м.Ужгорода виступили категорично проти будівництва храму  УПЦ КП на честь Небесної сотні (на площі Богдана Хмельницького). Нещодавно місцевий архієрей УПЦ Київського Патріархату Кирил (Михайлюк) там заклав камінь та встановив хреста.

Вже 29 травня, під час сесії Ужгородської міської ради, представниця  жителів прилеглого до площі Б. Хмельницького будинку, громадська активістка Маріанна Зібраній зачитала звернення до депутатів міськради, в якому ужгородці просять відповідно відреагувати на спроби влаштувати будівництво на зеленій зоні. У зверненні йдеться, що мешканці будинку раніше боролися проти будівництва торгового центру на площі, а тепер категорично проти будівництва храму, оскільки хочуть зберегти зелену зону. Крім звернення до депутатів, за словами Зібраній, мешканці подали звернення в прокуратуру.

Місцеві ЗМІ скептично також віднеслися до ідеї будівництва нового храму, і з іронією пишуть, що "коли прокуратура Ужгорода підтримає народ, то доведеться ужгородському єпископу Кирилу полетіти на Місяць і там побудувати храм не тільки собі, але і всій Небесній сотні". [джерело]