середа, 25 червня 2014 р.

Віктор Пшонка звинуватив митр.Олександра (Драбинка)

Віктор Пшонка на своїй сторінці у  Facebook виклав деталі слідства у справі про викрадення черниць Києво-Печерської лаври, натякнувши на винних у цьому злочині. Він зазначив, що “змушений відкрити завіса слідства у цій справі”, оскільки виявився фігурантом цинічних і бездумних пліток стосовно цього злочину.За його словами, в перші години після скоєння злочину органам внутрішніх справ м. Києва, які вели слідство, вже були відомі можливі організатори та виконавці цього викрадення.

“Черниці ж були втягнуті в цю аферу, не з їхньої волі, до кінця не усвідомлюючи, на що здатні їхні ж колеги. Суть в тому, що брудна історія: про гроші нібито на автомобілі за заниженою вартістю, про шахрайку, яка донині перебуває у розшуку, і про причетність до зникнення черниць бізнесмена Сергія Бута (у справі є результати експертиз та інші докази), а так само представника духовенства Олександра Драбинко, на жаль, є правдивою ”, - написав В.Пшонка.
Разом з тим він додав, що не знає на якій стадії, на даний момент, знаходиться розкриття даного злочину.


“Що сталося з цією справою сьогодні? — Необхідно запитати у слідчих. Якщо воно закрито — то це не просто посадовий злочин, це явна фальсифікація і умисел. Якщо його закрили або просто припинили розслідування — то значить це комусь дуже треба. Треба, щоб приховати сліди своїх злочинів”, — зазначив В.Пшонка.

Він також повідомив, що про причетність митрополита Олександра (Олександра Драбинко) до цього злочину першими заявили журналісти, незважаючи на те, що органи слідства на прохання церковного керівництва, в своїх коментарях, максимально толерантно інформували ЗМІ як про хід, так і про результати слідства аби не допустити можливої ​​дискредитації церковнослужителів на тлі цього “неприємного і неприйнятного події”.