понеділок, 2 червня 2014 р.

«Путін такий же православний, як я білий ведмідь», - Саакашвілі

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що глава російської держави Володимир Путін є ворогом України. Про це політик сказав в ефірі телеканалу "Інтер", передає Цензор.НЕТ. Зокрема Саакашвілі зазначив, що ті громадяни України, які підтримують сепаратизм і засланих в Україну чеченських бойовиків, є зрадниками своєї Батьківщини. 

"Є люди, які аплодують чеченським вбивцям, посланим Кадировим. Ці люди - зрадники України. Нехай вони їдуть до себе в Росію", - підкреслив колишній грузинський президент. За його словами, Україна не повинна віддавати свою землю чужинцям . "Треба чітко зрозуміти, що іншої альтернативи у вас немає", - упевнений політик. 

Крім того, Саакашвілі розкритикував заяву Путіна про те, що "ми всі слов'яни, всі православні". "Грузія православна з четвертого століття. Коли російська армія зайшла до нас, вона грабувала і руйнувала грузинські церкви. Путін такий же православний, як я білий ведмідь", - заявив екс -президент Грузії. На його переконання, Путін - це ворог. Разом з тим, кажучи про реформи в Україні, Саакашвілі порадив довірити посади в усіх державних структурах молодому поколінню, щоб не виховати нового Януковича.