Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 28 червня 2014 р.

Глава УГКЦ розповів Папі про ситуацію в Україні

Під час зустрічі із Папою Франциском Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) розповів Святішому Отцеві про ситуацію в Україні, інформує VIDIA із посиланням на Департамент інформації УГКЦ. За словами Блаженнішого Святослава, Папа Франциск запевнив, що молиться за Україну і робить все можливе, щоб у нашій країні запанував мир і спокій. Святіший Отець також особисто привітав Главу УГКЦ із ювілеєм 20-річчя священичого служіння, який випадає в цей день.

Звертаючись до присутніх на аудієнції, Папа Франциск сказав про значення миру в побудові сучасного світу, наголосивши, що головним «будівничим миру є сам Христос». Святіший Отець привітав представників Східних Церков і подякував їм за їхній внесок у побудову миру та злагоди в тих країнах, які вони представляють. Він також закликав християн молитися, щоб його подорож на Святу Землю принесла «плоди єдності між християнами». «Вогонь П’ятдесятниці та сила Любові, – за словами Святішого Отця, – може зупинити вогонь зброї, ненависті та розбрату».


Додамо, що з 24-26 червня у Ватикані відбулися робочі засідання 87-ї пленарної асамблеї Конгрегації Східних Церков (РОАКО) – органу, котрий об’єднує різні доброчинні організації, які підтримують душпастирську діяльність Східних Церков. Цьогоріч особливу увагу було приділено ситуації в Україні.