Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 4 червня 2014 р.

Митрополит УАПЦ Андрій очолив богослужіння в обителі

18 травня, у Неділю 4-тю після Пасхи у Спасо-Преображенському Угорницькому монастирі відбулося урочисте архиєрейське літургійне богослужіння, яке очолив Священноархимандрит обителі – Високопреосвященнійший Митрополит Галицький Андрій. Митрополита Андрія, при вході до Спасо-Преображенського храму, з напрестольним хрестом зустрів намісник монастиря архимандрит Олексій та монастирське духовенство. 

Отець-Намісник звернувся до Священноархимандрита обителі з вітальним словом та запросив владику очолити монастирське богослужіння. Подякувавши за вітальні слова, владика Андрій благословив хрестом духовенство та окропив усіх присутніх освяченою водою. За Божественною літургією митрополиту Андрію співслужили намісник монастиря архимандрит Олексій, братія обителі та деякі священослужителі Покровського кафедрального собору Івано-Франківська. 

В кінці літургії митрополит Андрій звернувся з архипастирським словом до присутніх у храмі богомольців з повчальним словом. У своєму слові владика Андрій традиційно торкнувся важливих питань життя сучасних православних християн та проблем сьогодення. Намісник монастиря архимандрит Олексій подякував митрополиту Андрію за його візит до обителі, за звершення літургії та за архипастирські молитви. 

Також цього дня владика Андрій нагородив орденом прп. Іова (Княгинницького) завідуючого хірургією Коломийської районної лікарні Дебенка Володимира Михайловича та привітав Дебенко Ірину Мирославівну з днем Ангела піднісши в подарунок букет квітів та ікону. Після Божественної літургії відбулося помазання святим єлеєм усіх вірних. 

Прес-служба Спасо-Преображенського Угорницького монастиря