Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 17 липня 2014 р.

Церква закликає до посту та молитви за єдність України

На вихідних в Івано-Франківську на майдані Шептицького за участю священиків та вірних УГКЦ, УПЦКП та УАПЦ відбувся Духовний майдан, присвячений Собору 12-и апостолів. Саме цього дня традиційно вшановують пам'ять про 12 апостолів, які, приймали мученицьку смерть за Христову віру, проповідуючи її по світу. Як повідомляють для ЗМІ в Архієпархії УГКЦ, під час Духовного майдану отцями спільно з мирянами було звершено молебень до Пресвятої Богородиці, а також молитви за примноження, поглиблення і зміцнення віри поміж українським народом та мир в Україні. 

По завершенні молитов голова Івано-Франківського міського проводу Спілки християнського відродження Богдан Марчук, з огляду на непростий для нашого народу та країни час, увагу присутніх акцентував на закликові Синоду Єпископів УГКЦ до вірних та всіх людей доброї волі щодня о 21.00 єднатися в спільній молитві за Україну а саме: 


  • в понеділок – за успішне служіння Президента, Уряду та Верховної Ради України; 
  • у вівторок – за ворогів: за навернення тих, хто переслідує і атакує нас;
  • в середу – за українське військо;
  • у четвер – за правоохоронні органи і міліцію;
  • в п’ятницю - за поранених, полонених, біженців та їхні родини;
  • в суботу – поминання померлих, зокрема загиблих воїнів і всіх невинно убієнних; 
  • в неділю – за єдність і соборність України. 
Крім того в УГКЦ оголошено безперервний строгий піст, який згідно з розпорядком, в Івано-Франківській Архієпархії припадає на середу.


  "Досить тобі моєї благодаті, бо моя сила виявляється в безсиллі". Сьогодні, як ніколи, особливо актуальні слова Господа до апостола Павла, якого мучили власні слабкості. В цей нелегкий для України час Всевишній піднімає  український дух і дає можливість мужньо повстати проти ворога. Говорить митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви Андрій (Абрамчук): слухати аудіо