Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 29 серпня 2014 р.

Прес-секретар Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ та кременчуцький “Майдан” відвезли допомогу в АТО

З благословення владики Афанасія, єпископа Харківського і Полтавського, прес-секретар єпархії протодиякон Олександр Горай, спільно з предст авниками кременчуцького міського осередку Всеукраїнського об’єднання «Майдан», доставив безпосередньо в зону АТО посильну допомогу, зібрану волонтерським центром єпархії, а також передав захисникам рідної землі благословення владики Афанасія, іконки, 50 псалом та духовно-релігійну газету «Добродій». 

Зібране полтавськими волонтерами було долучене до гуманітарного вантажу кременчужан і доставлене артилеристам полку реактивної артилерії. Окрім гуманітарної допомоги, кременчуцькі майданівці передали своїм землякам тепловізор та два ноутбуки, повідомляє прес-служба Консисторії Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ. 

Наступним пунктом для волонтерів стала база батальйону «Айдар». Бійцям передали продукти харчування, одяг та засоби особистої гігієни. Протодиякон Олександр роздав бійцям іконки та окропив їх святою водою. За промислом Божим все це відбувалося перед відправкою воїнів безпосередньо у зону бойових дій. Далі волонтери прибули в місто Щастя, що поблизу Луганська, та передали частину гуманітарного вантажу військовим, які перебувають у цьому місті. 

Під’їхавши до місцевої комендатури, волонтери побачили велику кількість пенсіонерів, які чекали на допомогу, адже внаслідок бойових дій ані грошей, ані продуктів у них немає. Тому частину картоплі, круп та консервів волонтери передали нужденним. Завершилася ця волонтерська місія у місті Чугуєві, де військовослужбовцям від мешканців Кременчука було передано автомобіль УАЗ.