Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 8 вересня 2014 р.

Росіяни - найбільші поціновувачі гей-порно відео

Один з відомих порноресурсів, продемонстрував справжню моральність громадян Росії. Про це пише «Преса України». Сучасна Росія, що намагається постати в світлі країни з високою моральною і духовною культурою суспільства, не втрачає жодного шансу, для того, щоб облити західний світ брудом. Звинувачуючи країни ЄС в популяризації гомосексуалізму . Російські політики під час місцевих ток-шоу не втрачають можливості підкреслити , на їх думку очевидний факт, що сучасна Європа перетворюється в Садом і Гоморру.

В свою чергу один з популярних Інтернет- ресурсів, який спеціалізується на порнографічних фільмах, вирішив стримати російський пил та виклав статистику відвідувань сайту, що поділила користувачів по країнам. Таким чином підтвердивши, що вся російська моральність закінчується на рівні слів і вихвалянь.

Нагадаємо, тільки за офіційною статистикою в високодуховній Російській Федерації , кількість абортів за рік становить 1 мільйон 200 тисяч, хоча не за офіційними даними їх від 5 до 12 мільйонів на рік.