Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 2 вересня 2014 р.

Віруючі УАПЦ провели Хресний хід за мир в Україні

31-го Серпня, в 12-ту Неділю після П’ятидесятниці, до Українського Фавору — Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря відбувся Хресний хід “За мир в Україні”. Організував Хресний хід настоятель Свято-Миколаївської парафії села Перерісль, Надвірнянського деканату — протоієрей Андрій Луканюк. 

Долаючи кілометри, учасники Хресного ходу звершили своєрідний подвиг щоб, прийшовши пішки до монастиря, піднести тут свої полум’яні молитви за закінчення війни в Україні, настання миру та за єдність Українського народу. Невеличка кількісно, але, вірна Богові та Українській Помісній Православній Церкві братія, зустріла паломників милозвучним Церковним передзвоном. 

При вході до Спасо-Преображенського храму монастиря учасників Хресного ходу з вітальним словом зустрів намісник — архимандрит Олексій, який коротко розказав історію обителі та закликав усіх піднести свої молитви до Матері Божої, яка, свого часу, явилася на джерелі “Дзвіньоха” та до небесних покровителів монастиря — прп. Іова, ігумена і чудотворця Почаївського та прпп. Іова та Феодосія Угорницьких і Манявських щоб Господь, за їхніми молитвами, сповнив усі надії та сподівання кожного учасника Хресного ходу, хто прийшов у монастир на молитву. Протоієрей Андрій, у свою чергу, висловив братії слова вітання та вдячності. 

Після цього у Преображенському храмі було відслужено Акафіст перед Угорницькою іконою Божої Матері, а потім паломники пішли до джерела “Дзвіньоха”, де з вірою в допомогу Пресвятої Богородиці, споживали та обмивалися цілющою джерельною водою. Нехай Всемилостивий Господ, зглянувшись на подвиг, молитву та покаяння кожного сьогоднішнього паломника, подасть Україні мир, нашому народу єдність і процвітання та сповнить всі надії й сподівання кожного, хто, долаючи кілометри, прийшов на Святий Угорницький пагорб, Український Фавор — Спасо-Преображенський монастир! 

Прес-служба монастиря