Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 6 вересня 2014 р.

Путін одержимий дияволом - Філарет

Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет вважає, що дії президента Росії Володимира Путіна свідчать про одержимість сатаною. "Із великим жалем мушу нині сказати привселюдно, що серед правителів світу цього, які за фактом хрещення відносяться до Православної Церкви, з'явився справжній новий Каїн - не за іменем, але у справах. Справи ці свідчать, що згадуваний правитель, як і перший в історії братовбивця Каїн, підпав під вплив сатани", - заявив Філарет.

Він звинуватив Путіна у двох великих гріхах - вбивстві й брехні, а також підкреслив, що "начальником і натхненником обох є диявол".

На думку глави УПЦ КП, саме на російському президентові лежить "найбільша провина" за загибель людей на сході України.

"У його волі і владі - негайно зупинити смерті й кровопролиття, але він заради гордині своєї продовжує множити зло. Він називає себе братом для українського народу, але насправді він за справами своїи істинно став новим Каїном, проливаючи братську кров і брехнею обплутуючи весь світ", - стверджує патріарх.Патріарх Філарет нагадав, що вже багаторазово до Путіна і його поплічників публічно зверталися із закликами одуматися, припинити зло, розкаятися, але нічого не змінилося.

"Здається, що він залишається глухим до цих закликів, і тільки примножує зло, бо в нього, як у Юду Іскаріота, увійшов сатана", - заявив святійший Владика.

Раніше ЗМІ констатували, що Путін зробив усе, щоб його епоха закінчилася максимально болісно і криваво.