вівторок, 30 вересня 2014 р.

У Почаєві протистояння з Лаврою за будинок триває

Питання про долю будинку колишнього відділу міліції, який належить громаді Почаєва, досі висить в повітрі. Лаврі його не віддали, але не тому, що вдалося прийняти відповідне рішення на сесії міської ради. А через те, що чергове засідання сесії Почаївської міської ради не відбулося через відсутність кворуму.

Як повідомив депутат Почаївської міської ради Микола Замковський, сесія, яка була призначена на п’ятницю, не відбулася через те, що депутати зігнорували це питання, і при кворумі 19 чоловік, на сесію з’явилося 18.

Наразі депутат ініціював звернення до прокуратури Кременецького району та районного відділу міліції про порушення кримінальної справи щодо неправомірних, на його думку, дій в.о. міського голови Почаєва Володимира Заболотного.

- В.о. мера самовільно, без рішення сесії, у Кременецькому БТІ виготовив технічний паспорт на цю будівлю, - розповів Микола Замковський. - Також він проплатив за цю послугу власними коштами. Також будинку присвоїли іншу поштову адресу – замість вул. Возз’єднання, 14 будинок знаходиться за адресою вул. Возз’єднання 15,а. 

Згідно з чинним законодавством виготовляти технічний паспорт можливо лише після рішення органу місцевого самоврядування, а цього не було. Також заборонено проплачувати за послугу власним коштом, необхідно користуватися коштами, які є на рахунку ради. І зрештою, БТІ самочинно присвоїв нумерацію, хоча це прерогатива виконкому.

У Почаєві протистояння з Лаврою за будинок триває
Пан Замковський обурений, бо питання про передачу будинку Лаврі, який належить громаді міста, взагалі не можна було виносити на голосування, оскільки триває кримінальна справа за фактом руйнування цього будинку.Наразі питання “перекочовує” на наступне засідання сесії, зазначив депутат.

- Далі будемо добиватися відшкодування. Якщо доведуть, що Лавра зруйнувала цей будинок, то вони мають усе відремонтувати і заспокоїтися, - зазначив Микола Замковський. - А міська рада вже вирішить, кого розмістити у цьому приміщенні – чи лікарів, чи когось іншого.

Нагадаємо у Почаєві триває конфлікт за будинок колишнього райвідділу міліції. На нього претендують громада міста і Лавра. Кожна зі сторін має свої аргументи. Наразі питання не можуть вирішити навіть самі депутати міськради, оскільки ігнорують засідання сесії.