середа, 1 жовтня 2014 р.

Відомий диякон-музикант з КП презентує нову збірку поезій

2 жовтня відбудеться презентація збірки поезій «Пісні для читання» Романа Коляди – диякона, піаніста-імпровізатора, журналіста, радіо- та телеведучого, поета, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Тomainstytut.org. Роман Коляда - автор музики до вистав і перформенсів, автор трьох поетичних збірок, заступник головного редактора газети "Известия в Украине" в 2010 році, автор і ведучий програми «Український вимір» на першому каналі Українського радіо, директор радіо «Промінь». 

Рукоположений в сан диякона Патріархом Філаретом, Предстоятелем УПЦ Київського Патріархату, у 2010 році. З того ж року є штатним дияконом Свято-Юріївської громади УПЦ КП. 

Відомий диякон-музикант з УПЦ КП презентує в Києві нову збірку поезій
Окрім автора, який читатиме поезії і гратиме на роялі авторські твори, у презентації візьмуть участь Дмитро та Віталій Капранови, джазовий домрист Віктор Соломін, а також музиканти етно-рок фундації ТаРута: Олена та Євген Романенки, Ярина Товкайло, Тарас Козак, Олександр Атамась, Ростислав Мамадлоїков та DJ Ігор Льодін. 

Початок о 17:00. Після презентації відбудеться автограф-сесія. Вхід вільний. Адреса: Володимирська, 22 А (конференц-зала ЦДАМЛМ України).