Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 3 жовтня 2014 р.

Архиєпископ Полтавський і Кременчуцький виступив у ефірі Полтавського Громадського Телебачення (ВІДЕО)

При Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави уже півроку діє волонтерська організація Полтавський Батальйон Небайдужих. За час свого існування волонтери зібрали більше 1 млн пожертв коштами, на які закупили необхідні речі для бійців та десятки тон продуктів та речей, які завезли бійцям в зону АТО.

Щотижня 3-4 рази відправляється машина на Схід. Часто ці поїздки супроводжує разом з волонтерами архиєпископ Полтавський та Кременчуцький Федір, який окрім матеріальної допомоги везе бійцям Слово Боже. З діяльністю Батальйону Небайдужих ви можете ближче познайомитися на сторінці у фейсбуці. Викладаємо для вас інтервю владики Федора, яке він дав для Полтавського громадського телебачення.


Від редакції телепрограми:

До нашої студії завітав архієпископ Полтавський і Кременчуцький, УПЦ Київського патріархату, владика Федір, котрий допомагає волонтерській організації «Батальйон небайдужих». Гість розповів про свою участь в подіях на полтавському майдані і ставлення церкви до нинішньої ситуації в Україні. 

Також говорили про священників Московського патріархату, чому вони не пускають парафіян в українські храми і не спілкуються зі священослужителями Київського патріархату. 

Владика Федір зауважив, що багато людей принципово не хочуть ходити в Московські церкви, а деякі лише нещодавно зрозуміли різницю. Поговорили про Батальйон небайдужих, як організація утворилася, з кого складається. Владика Федір повідомив про вартість спорядження, які речі необхідні бійцям в зоні АТО та чого не слід приносити.