Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 18 жовтня 2014 р.

Папа дозволив провести у Сикстинській капелі корпоратив

Папа Римський Франциск дозволив компанії Porsche провести корпоративний захід у стінах Сикстинської капели. Таким чином, пам’ятник архітектури епохи Відродження вперше в історії зданий в оренду на комерційній основі, повідомляє УНІАН із посиланням на The Telegraph. Porsche організовує в капелі концерт для мандрівників, які скористалися туристичними послугами компанії. Кошти, виручені від заходу, скерують на благодійність. 

Сьогодні, 18 жовтня перед гостями виступить хор Національної академії Санта-Чечилія, після чого туристам буде запропонований святковий обід. «Це винятковий захід, така можливість буває лише раз у житті. Він стане найяскравішою подією усієї їхньої подорожі», – заявив представник компанії Porsche Travel Club. 

Дані про те, скільки Ватикану вдасться виручити за корпоратив, не уточнюються. Але, виходячи з інформації, опублікованої на сайті Porsche, вартість ексклюзивного п’ятиденного туру до Італії із відвідуванням капели становить майже п’ять тисяч доларів. Поїздку оплатили близько 40 осіб.

Папа дозволив провести у Сикстинській капелі корпоратив
Директор музейного комплексу Ватикану Паоло Ніколіні пояснив, що ініціатива покликана підтримати благодійні проекти Папи за допомогою великих комерційних підприємств і корпорацій. The Telegraph зазначає, що Сикстинська капела і раніше ставала майданчиком для різних концертів, але бути присутніми на них могли лише служителі церкви.